Василь Симоненко - ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО “ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ ЛЮДИНА…”

Ви можете слухати безкоштовно ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО “ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ ЛЮДИНА…”. Жанр: проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО “ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ ЛЮДИНА…”
Жанр: проза,
16.06.2022
48
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Василь Симоненко - ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО “ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ ЛЮДИНА…” резюме книги

ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО “ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ ЛЮДИНА…” - опис та короткий зміст аудіокниги. , слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk


Вірш обов’язкової програми української літератури 7 класу прочитав спеціально для соціального проекту “Книги, що говорять” Михайло Войчук.
Аудіомонтування здійснила волонтер Оксана Радушинська.
Відеомонтаж – Ліна Середюк.
Дякуємо нашим волонтерам за прекрасну роботу!
Тема «Ти знаєш, що ти — людина?» аналіз: роздуми письменника про швидкоплинність життя, протягом якого кожний повинен встигнути покохати, зробити добрі справи. Ідея «Ти знаєш, що ти — людина?» аналіз: заклик раціонально використовувати час, відведений на життя, поспішати жити. Основна думка «Ти знаєш, що ти — людина?»: людина — велике створення на землі, вмій з гордістю носити це ім’я, кожна людина неповторна. Композиція «Ти знаєш, що ти — людина?» Поезія починається з риторичних запитань, після чого В. Симоненко вмотивовано пояснює про смисл і призначення людини на землі, швидкоплинність її життя. Автор твору наголошує на тому, що людина повинна поспішати жити, робити добрі справи, залишаючи по собі слід. Вірш складається з чотирьох куплетів, кожний з який містить по п’ять рядків. Проблематика «Ти знаєш, що ти — людина?» · людина і суспільство (призначення людини на землі); · індивідуальність кожної людини; · швидкоплинність часу і життя.

ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО “ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ ЛЮДИНА…” слухати онлайн безкоштовно

ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО “ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ ЛЮДИНА…” - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Василь Симоненко, виконавець

Василь Симоненко прослухати всі книги автора по черзі

Василь Симоненко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Василь Симоненко - ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО “ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ ЛЮДИНА…” відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу ВАСИЛЬ СИМОНЕНКО “ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ ЛЮДИНА…”, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.