Роман Чумак - Великий Луг

Ви можете слухати безкоштовно Великий Луг. Виконавець: Глушенко В'ячеслав, Жанр: Українська література, Історична проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Великий Луг
Автор:
Виконавець: Глушенко В'ячеслав
12.06.2022
21:18:45
92
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Роман Чумак - Великий Луг резюме книги

Великий Луг - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Глушенко В'ячеслав,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Великий Луг"- продовження роману "Бране Поле". В гостросюжетній формі автор подає в ньому соціально-політичну картину життя України в 50-70-х роках XVII століття, розповідає про найгостріші моменти класової боротьби в царський Росії: Селянську війну під проводом Омеляна Пугачова, народне повстання на Правобережжі України - Коліївщину, гайдамацький рух, повстання козацької бідноти у Запоріжжі.
Всі книги серії "Бране поле":1. Бране поле
2. Великий Луг

Великий Луг слухати онлайн безкоштовно

Великий Луг - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Роман Чумак, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Великий Луг", Роман Чумак

Подібні аудіокниги до "Великий Луг" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Роман Чумак прослухати всі книги автора по черзі

Роман Чумак - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Роман Чумак - Великий Луг відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Великий Луг, Виконавець: Глушенко В'ячеслав, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.