Світлана Пиркало - Не думай про червоне

Ви можете слухати безкоштовно Не думай про червоне. Виконавець: Галина Шумська, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Не думай про червоне
Виконавець: Галина Шумська
10.06.2022
11:21:35
38
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Світлана Пиркало - Не думай про червоне резюме книги

Не думай про червоне - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Шумська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Як смішно, сумно і правдиво пише ця людина - так скажуть про стиль Світлани Пиркало майбутні літературознавці.
«Не думай про червоне» - це роман про любов, як твердить його автор. У пошуках людини, яку її героїня Павліна Стопудів знала сім років тому, вона вирушає до Лондона, де немає сала і квашених помідорів. Там вона знімає кімнату у діда на ймення Старий Хрич і зустрічає: свою однокласницю Оксану, чия історія стискає серце; папарацці Джеймса, який мріє сфотографувати Джорджа Клуні з бубликом; Оллі, який знає таємні шляхи на тенісні турніри; і бармена Дональда, який пам'ятає людей не за іменами, а за їхніми улюбленими напоями. Павліна знаходить також те, що так довго шукала, але на перешкоді їй стоїть людина, якої навіть не існує… Що стається далі - слухайте!

Не думай про червоне слухати онлайн безкоштовно

Не думай про червоне - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Світлана Пиркало, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Не думай про червоне", Світлана Пиркало

Подібні аудіокниги до "Не думай про червоне" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Світлана Пиркало прослухати всі книги автора по черзі

Світлана Пиркало - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Світлана Пиркало - Не думай про червоне відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Не думай про червоне, Виконавець: Галина Шумська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.