Есаулов Олександр - Знайомство, або що буває, коли не слухаєш маму

Ви можете слухати безкоштовно Знайомство, або що буває, коли не слухаєш маму. Жанр: Казка, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Знайомство, або що буває, коли не слухаєш маму
Жанр: Казка,
09.06.2022
49
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Есаулов Олександр - Знайомство, або що буває, коли не слухаєш маму резюме книги

Знайомство, або що буває, коли не слухаєш маму - опис та короткий зміст аудіокниги. , слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk

Частина 1

У грі на боці Гіреї

Розділ 1

Знайомство, або що буває, коли не слухаєш маму

   Раз! Петрик натис кнопку запуску комп’ютера. На екрані замиготіли рядки таємничих значків і цифр. Два! Іконки різних програм вишикувалися в ряди. Три! Петрик підвів стрілку курсора до потрібної іконки й натис клавішу на мишці. Але далі все пішло не так, як звичайно. Замість звичного меню на екрані з’явилася... зла чарівниця Гірея!

   – Ну що, Петрику, пограти захотілося? А як же мамина заборона? Чи ну її, маму? Звідки вона довідається, що ти погрався зайву годинку, правда? Іди до нас, сюди... Тут і пограємо!

   – Куди сюди? - не зрозумівши, запитав Петрик.

   – У гру, – продовжувала Гірея, – у нас тут так весело й цікаво. Хто довідається про цю зайву годинку? А уроків зовсім мало, еге ж? Усього дві задачки з математики... Ага... У номері тридцять вісім відповідь: ікс дорівнює дванадцяти. А в номері сорок відповідь: ікс дорівнює сорока п’яти.

   Петрик відкрив щоденник. Задачки були названі правильно! Хлопчик був уражений: справжнісіньке диво!

   – А як я потім повернуся? – запитав він Гірею.

   – Дуже просто! Тобі допоможе моя чарівна сила! Ну ж бо, вирішуй!

   І Петрик, забувши, що Гірея чарівниця зовсім не добра, а навпаки, дуже навіть зла, кивнув головою. Та простягнула руку просто з екрана! Петрик, який від подиву зовсім не розумів, що робить, довірливо вклав свою долоню в її. Спалахнуло яскраве синє світло, і він опинився по той бік екрана!

   – Ось бачиш, як усе просто. Треба тільки захотіти. І трошки не послухатися мами. З цієї хвилини ти - мій воїн.

   – Як це? Чому це? А якщо я не хочу? Я завжди з ними боровся.

   – Не має значення, що ми робимо завжди. Важливо, що кожен робить зараз. А зараз ти - мій воїн. Не послухаєшся... Дивись!

   Гірея махнула рукою в бік великого дерева. З кожного пальця зі страшним гуркотом вирвалися блискавки. Дерево зламалося в тому місці, де вони вдарили, і спалахнуло. Одна річ – бачити таке на екрані, а інша – стояти поруч. Петрик злякався.

   – Тітко Гіреє! Я хочу додому, відправте мене назад.

   – Додому?! – зареготала Гірея. – Додому! Забудь це слово! Ти вже не Петрик. Ти мій новий воїн, і звуть тебе Рикпет! Рикпет! Подивися на себе, Рикпете!

   Перед Петриком з’явилося дзеркало. У ньому відображався синій воїн, схожий на тих, яких він знищував десятками в кожній грі. Сині обладунки, автомат на шиї, важкі черевики, шолом із прозорим забралом, на поясі кинджал і дві гранати. Синій воїн! Петрик - синій воїн! У це не вірилося. Як таке могло трапитися? Що тепер робити? Як повернутися додому? Погратися, звичайно, можна, а якщо вб’ють? А що скаже потім мама? Чи тато? Ой, про тата краще не згадувати. Якщо він довідається, що Петрик порушив мамину заборону, тоді тримайся!.. Але як же все-таки повернутися?

   – Повернутися? Ти хочеш повернутися? – вгадала його думки Гірея й знову зареготала. – Дивися!

   Чарівниця змахнула рукою, і перед Петриком виросла стіна висотою метрів зо п’ять. Стіна тяглася нескінченно, до самого обрію. Вона була зроблена з моніторів! Деякі були вимкнені, а на деяких ішла гра.

   – Бачиш, скільки їх? Тільки я знаю, який стоїть у тебе вдома! Тільки я можу відправити тебе назад. Бо, крім свого монітора, треба знати ще й заклинання.

   – Бачиш? – вона підвела Петрика до найближчого монітора, поклала долоню йому на потилицю й легенько штовхнула. «Тук!» – неголосно цокнув об скло екрана шолом. – А тепер дивися, - Гірея щось прошепотіла, взяла Петрика за руку. Рука вільно пройшла крізь скло й занурилася в екран!

   – Бачиш, я спеціально це показала, щоб ти знав: без мене із Заекрання не вибратися нікому. Будеш добре служити – поверну додому, а інакше... Марш у казарму, Рикпете! На тебе чекають великі подвиги! – і Гірея зареготала, на цей раз особливо страшно та глузливо.

   Страх охопив Рикпета. Невідома сила підхопила й понесла над дорогою невідомо куди. Вмить зникли й жахлива Гірея, й узлісся, куди потрапив Петрик, необачно подавши руку злій чарівниці, і стіна з моніторів, що позбавила його останньої надії на повернення додому.

   Джерело: Есаулов О. Ю. Game over! / О. Ю. Есаулов. – Харків, 2013. – С. 4-6.

Знайомство, або що буває, коли не слухаєш маму слухати онлайн безкоштовно

Знайомство, або що буває, коли не слухаєш маму - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Есаулов Олександр, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Знайомство, або що буває, коли не слухаєш маму", Есаулов Олександр

Подібні аудіокниги до "Знайомство, або що буває, коли не слухаєш маму" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Есаулов Олександр прослухати всі книги автора по черзі

Есаулов Олександр - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Есаулов Олександр - Знайомство, або що буває, коли не слухаєш маму відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Знайомство, або що буває, коли не слухаєш маму, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.