Кочубей Саша - Сім нескладух Говорухи

Ви можете слухати безкоштовно Сім нескладух Говорухи. Жанр: Казка, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Сім нескладух Говорухи
Жанр: Казка,
09.06.2022
68
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Кочубей Саша - Сім нескладух Говорухи резюме книги

Сім нескладух Говорухи - опис та короткий зміст аудіокниги. , слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk

Нескладуха № 5, яка підмочила репутацію Монстра назавше

 

Я вам уже трохи розповідав про Монстра. Це мій кіт. У будь-якій незрозумілій ситуації він кусається… або дзюрить на татові речі.

Монстр – справжній йог. Цілими днями він медитує: в кріслі, на телевізорі, на дивані, у шафі, в моєму портфелі й навіть на люстрі. Інколи я його знаходжу в таких позах, що будь-який просвітлений йог позаздрив би.

Єдине, з чим у нього ще проблеми, – це з вегетаріанством. Ну це, знаєте, коли не їдять м’ясо та рибу. Мій котик від риби вже відмовився, а ось відмовитися від м’ясних котлет ще не готовий. Тому він поки що – КОТЛЕТАріанець.

Коли Монстр не кусається і не займається йогою, він робить свої мокрі справи. У вмінні виводити тата з себе він – справжній профі. Поки я розробляю плани, коту вдається зробити все за лічені секунди. Йому варто лише кілька секунд попісяти на татові речі.

– От, гівнюк! – лає тато кота.

Він зараз дуже злий на нього. Цей бешкетник знову напісяв у його кімнаті. Ох, Монстре, Монстре… Здається, цього разу мені не вдасться тебе прикрити. Ти посягнув на святе – щойно придбаний дорогий піджак! Це повний капець!

Усе ж таки роблю спробу втихомирити тата:

– Тату, він напісяв, бо, мабуть, двері в туалет були зачинені!

– Він напісяв, бо він… Бо він сцикун! – не вгаває тато.

Він бігає по квартирі в пошуках кота, щоб той отримав законне покарання. У цей момент тато схожий на злого генія: розпатлане волосся, лютий погляд, темні наміри. Я уявляю себе добрим супергероєм, який будь-якою ціною має врятувати кота від небезпечного поганця.

– А може, в нього туалет переповнений? – пропоную другу причину скоєння злочину.

– Я тобі скажу, що переповнене! Моє терпіння! – бурчить тато й зазирає під диван.

Думай, Андрію, думай! От реально, в усьому винна бабусина стаття. Вона начиталася, що зранку кота треба годувати останнім. Спершу снідають усі члени родини – і аж потім кіт. Так він розуміє, хто в домі хазяїн, і поводиться чемно.

Тато послухав бабусю і вчинив, як радила стаття. Хоча до цього годував спершу Монстра. Нове правило травмувало ніжну котячу психіку, й відтоді він почав мстити. Щодня прокрадається у батьківську спальню й тишком-нишком пісяє на татові речі. Що відбувається далі, ви вже знаєте – сердитий тато гасає всією квартирою в пошуках кота.

– Ану, йди сюди, засцика!

Поки я вам розповідав, з чого все почалося, тато часу не гаяв. Він таки знайшов винуватця своїх бід під ліжком і тепер намагається витягти його зі схованки. І ось він уже несе Монстра повз мене, щоб тицьнути писком у місце злочину й надавати після цього по волохатій дупі. З виховною метою, як він каже. Монстр у його руках має вигляд переляканий і відчайдушний. Точно гриз би нігті, якби міг.

– Татусику, йому не потрібна твоя уринотерапія! – намагаюсь жартувати, щоб урятувати ситуацію.

Що таке уринотерапія, я дізнався завдяки прабабусі. Вона полюбляє дивитися по телевізору всілякі програми про народну медицину. Коли приїжджаю до неї в гості, ми часто дивимося їх разом. В одному з випусків серйозний дядечко в білому халаті розповідав, що сеча лікує всі можливі болячки. Називають ото уринотерапія. Бееее… Це ж треба таке вигадати! А ще сварять мене за те, що я нігті тягну до рота.

– Що це таке? Що це таке? – тато не реагує на мої дотепи і трясе Монстра над місцем злочину.

Я зітхаю від полегшення. Здається, побиття не буде. Тато обіцяв убити, а врешті влаштував Монстру легкий землетрус.

– Тату, в нього ще буде струс мозку, – роблю все можливе, щоб батько якомога швидше відпустив друга.

– Якби в нього був мозок, то він не робив би так! – невдоволено пирхає тато і відпускає Монстряку.

Усе-таки він любить цього волохатого рудого бешкетника. Присоромлений Монстр виривається з татових рук і ховається під диван. Тепер він увесь вечір сидітиме там на знак протесту. А коли тато перестане його лаяти, Монстр знову помужнішає – і все почнеться спочатку.

До сьогоднішнього дня я був певен, що у всьому винна ця клята бабусина стаття. А тепер замислився. А якщо це чергова нескладуха, яку накаркала Єва? Про всяк випадок треба обходити цю жирафу десятою дорогою або… довести, що вона блефує.

 

    Кочубей, Саша. Сім нескладух Говорухи : повість / іл. авт. ; обкл. Н. Каламєєць ; післямова Ю. Бедрика. - Київ : Фонтан казок, 2016. - 99, [2] c. : іл. - (Книжка про мене).  

Сім нескладух Говорухи слухати онлайн безкоштовно

Сім нескладух Говорухи - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Кочубей Саша, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Сім нескладух Говорухи", Кочубей Саша

Подібні аудіокниги до "Сім нескладух Говорухи" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Кочубей Саша прослухати всі книги автора по черзі

Кочубей Саша - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Кочубей Саша - Сім нескладух Говорухи відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Сім нескладух Говорухи, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.