Гуцало Євген - Ментальність орди

Ви можете слухати безкоштовно Ментальність орди. Виконавець: Галина Довгозвягa, Жанр: Українська література, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Ментальність орди
Виконавець: Галина Довгозвягa
09.06.2022
08:25:19
215
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Гуцало Євген - Ментальність орди резюме книги

Ментальність орди - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Довгозвягa,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Публіцистичний цикл Євгена Гуцала, названий за однією зі статей «Ментальність орди», складають статті, що друкувалися впродовж 1993 - 1995 років у газеті «Літературна Україна». За них авторові посмертно присуджено Всеукраїнську премію імені Івана Огієнка.

До нинішнього, другого і доповненого, видання «Ментальності орди» додано дві статті, що не ввійшли до попереднього видання. Це «Всяка хурда-мурда, або ж Чи Стамбул - столиця Росії?» та «Остання незавершена стаття Євгена Гуцала». Об'єднання їх в одному циклі цілком виправдане, тематично всі вони становлять цілісність, бо присвячені деконструкції культу російського народу, тривалий час нав'язуваного українцям.

Ментальність орди слухати онлайн безкоштовно

Ментальність орди - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Гуцало Євген, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Ментальність орди", Гуцало Євген

Подібні аудіокниги до "Ментальність орди" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Гуцало Євген прослухати всі книги автора по черзі

Гуцало Євген - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Гуцало Євген - Ментальність орди відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ментальність орди, Виконавець: Галина Довгозвягa, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.