Левко Різник - Самотність пророка

Ви можете слухати безкоштовно Самотність пророка. Виконавець: Світлана Дмитренко, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Самотність пророка
Виконавець: Світлана Дмитренко
08.06.2022
15:03:42
36
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Левко Різник - Самотність пророка резюме книги

Самотність пророка - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Світлана Дмитренко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Книга «Самотність пророка» Левка Різника присвячена 150-річчю від дня народження Івана Франка. Це психологічний, з елементами містерії, твір, у якому своєрідно сплелися суперечливі реалії галицької дійсності другої половини XIX століття, на яку припала Франкова молодість, художня інтерпретація цієї дійсності в його кращих поетичних, прозових, публіцистичних та наукових творах, непрості стосунки митця з оточуючими його людьми, в т.ч. з Ольгою Рошкевич, напружені духовні пошуки суспільного ідеалу, вміло відображені у безперервній боротьбі за душу Пророка між силами добра (Ангел) і зла (Лукавий).

Самотність пророка слухати онлайн безкоштовно

Самотність пророка - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Левко Різник, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Самотність пророка", Левко Різник

Подібні аудіокниги до "Самотність пророка" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Левко Різник прослухати всі книги автора по черзі

Левко Різник - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Левко Різник - Самотність пророка відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Самотність пророка, Виконавець: Світлана Дмитренко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.