Ванда Василевська - Просто любов

Ви можете слухати безкоштовно Просто любов. Виконавець: Світлана Горлова, Жанр: Українська література, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Просто любов
Виконавець: Світлана Горлова
01.06.2022
05:58:18
94
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ванда Василевська - Просто любов резюме книги

Просто любов - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Світлана Горлова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У повісті зображена молода радянська жінка, інтелігентка. Вона вважала свого чоловіка загиблим, невтішно горювала про нього. Несподівано він повернувся, понівечений майже до невпізнання. Колишньої любові до нього Марія не відчула. Лише через кілька місяців вона зрозуміла, що їй дано велике щастя в порівнянні з іншими жінками, які втратили навіки своїх коханих та близьких.

Просто любов слухати онлайн безкоштовно

Просто любов - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ванда Василевська, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Просто любов", Ванда Василевська

Подібні аудіокниги до "Просто любов" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ванда Василевська прослухати всі книги автора по черзі

Ванда Василевська - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ванда Василевська - Просто любов відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Просто любов, Виконавець: Світлана Горлова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.