Павло Вольвач - Хрещатик-Плаза (Авторські читання)

Ви можете слухати безкоштовно Хрещатик-Плаза (Авторські читання). Виконавець: Павло Вольвач, Жанр: Українська література, Сучасна проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Хрещатик-Плаза (Авторські читання)
Виконавець: Павло Вольвач
01.06.2022
03:16:16
70
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Павло Вольвач - Хрещатик-Плаза (Авторські читання) резюме книги

Хрещатик-Плаза (Авторські читання) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Павло Вольвач,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Це нова книжка відомого українського поета і прозаїка Павла Вольвача про інтелектуальне, мистецьке та політичне середовище Києва, зокрема, українське відділення радіо «Свобода», з яким автора пов'язує співпраця.

«Хрещатик-плаза» кардинально відрізняється від дебютного твору Павла «Кляса», але залишає в собі стиль Вольвача, за яким його і розпізнають. Насамперед це роман про взаємини людини і міста, а за літературними героями роману вгадуються реальні постаті деяких наших діячів.

Хрещатик-Плаза (Авторські читання) слухати онлайн безкоштовно

Хрещатик-Плаза (Авторські читання) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Павло Вольвач, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Хрещатик-Плаза (Авторські читання)", Павло Вольвач

Подібні аудіокниги до "Хрещатик-Плаза (Авторські читання)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Павло Вольвач прослухати всі книги автора по черзі

Павло Вольвач - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Павло Вольвач - Хрещатик-Плаза (Авторські читання) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Хрещатик-Плаза (Авторські читання), Виконавець: Павло Вольвач, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.