Олексій Волков - Емісар

Ви можете слухати безкоштовно Емісар. Виконавець: Таїсія Дружинович, Жанр: Українська література, Детектив, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Емісар
Виконавець: Таїсія Дружинович
01.06.2022
09:40:05
49
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олексій Волков - Емісар резюме книги

Емісар - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Таїсія Дружинович,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Власнику кафе «Артист» відомо про його відмінність від решти людей. Проте він навіть не здогадується, чому потрапляє у вир зіткнення інтересів спецслужб. Опинившись у чужій країні, головний герой роману змушений грати нав’язану йому роль загадкового емісара, на якого чекають підступні пастки і карколомні відкриття. Та навіть балансуючи на краю прірви, за крок від загибелі, він вперто просувається до здійснення мрії усього свого життя …

Твір номінувався на конкурсі «Гранд-Коронація» та увійшов в ТОП-5 кращих гостросюжетних романів-2012 за версією порталу "Буквоїд".

Емісар слухати онлайн безкоштовно

Емісар - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олексій Волков, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Емісар", Олексій Волков

Подібні аудіокниги до "Емісар" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олексій Волков прослухати всі книги автора по черзі

Олексій Волков - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олексій Волков - Емісар відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Емісар, Виконавець: Таїсія Дружинович, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.