Іван Кочерга - Пророк (вистава)

Ви можете слухати безкоштовно Пророк (вистава). Виконавець: Костянтин Степанков, Жанр: Українська література, Аудіо-вистава, Драмa, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Пророк (вистава)
01.06.2022
01:35:32
54
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Іван Кочерга - Пророк (вистава) резюме книги

Пророк (вистава) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Костянтин Степанков,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
На пропозицію Харківського театру ім. Т.Шевченка письменник Іван Кочерга створює п'єсу «Пророк» (1947), присвячену останнім рокам життя Тараса Григоровича Шевченка. На той час на українській сцені вже виробився певний штамп у розкритті цієї теми - історія трагічної любові поета. «Життя Шевченка було високою і справжньою трагедією» - писав І.Кочерга у передмові до своєї драматичної поеми. Проте уже не лише тема, а й її розкриття сприяли появі рис мелодраматизму й руйнували жанрову сталість трагедії, жанру, що скомпрометував себе в літературі соціалістичного реалізму.

Драматична поема І.Кочерги ще й досі має високий потенційний заряд сучасного прочитання. І, зокрема, це стосується таких сценічних персонажів, як Чернишевський, Пантелеймон Куліш, та інші.

Про цей твір написано прикро мало. Тому таким важливим і значущим для нас є звернення визначних митців українського театру і радіотеатру до цієї п'єси.

Пророк (вистава) слухати онлайн безкоштовно

Пророк (вистава) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Іван Кочерга, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Пророк (вистава)", Іван Кочерга

Подібні аудіокниги до "Пророк (вистава)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Іван Кочерга прослухати всі книги автора по черзі

Іван Кочерга - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Іван Кочерга - Пророк (вистава) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Пророк (вистава), Виконавець: Костянтин Степанков, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.