Зденек Плугарж - Бар \"Загублений якір\"

Ви можете слухати безкоштовно Бар \"Загублений якір\". Виконавець: Ольга Лях, Жанр: Зарубіжна література, Детектив, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Бар \"Загублений якір\"
Виконавець: Ольга Лях
01.06.2022
13:33:15
251
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Зденек Плугарж - Бар \"Загублений якір\" резюме книги

Бар \"Загублений якір\" - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ольга Лях,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
В гостросюжетному творі популярного чеського письменника розповідається про поневіряння колишнього в'язня концтабору, який після звільнення в пошуках коханої жінки опиняється у повоєнній Франції та переживає низку небезпечних пригод. Написаний у властивій автору захоплюючій манері, твір торкається серйозних моральних проблем, докладно описує нелегке життя в понівеченій війною Європі.

Бар \"Загублений якір\" слухати онлайн безкоштовно

Бар \"Загублений якір\" - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Зденек Плугарж, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Бар \"Загублений якір\"", Зденек Плугарж

Подібні аудіокниги до "Бар \"Загублений якір\"" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Зденек Плугарж прослухати всі книги автора по черзі

Зденек Плугарж - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Зденек Плугарж - Бар \"Загублений якір\" відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Бар \"Загублений якір\", Виконавець: Ольга Лях, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.