Олег Криштопа - Усі жінки курви

Ви можете слухати безкоштовно Усі жінки курви. Виконавець: Жека Емаль, Жанр: Українська література, Сучасна проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Усі жінки курви
Виконавець: Жека Емаль
01.06.2022
04:37:39
41
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олег Криштопа - Усі жінки курви резюме книги

Усі жінки курви - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Жека Емаль,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
"Щастя робить людей тупими. На щастя, воно не довговічне"

Любовний роман – бо роман про любов. Серіал – бо тягло і хронологічно. Детектив – бо є насильницька смерть. Трактат – бо багато розумних думок і спостережень. Містика – бо мертві оживають, а коти вміють говорити. Нарешті, науково-популярна книга – бо про тварин. Разом воно однак не витримує жодної жанрової класифікації і гендерної критики.

Роман автора «Усі жінки курви» містить номінативну алюзію на американський серіал «Всі жінки відьми», а найновіший, про який ідеться, – на багатосерійний фільм жахів про Фредді Крюгера «Жах на вулиці В’язів», традиційна незначна зміна однієї з лексем перетворила назву у «Жах на вулиці В’язнів». Проте далі номінативу ремінісценція у смислах, сюжетах, фабулі чи суб’єктах в романі Олега Криштопи щодо культувого фільму не простежується.

Таким чином, за доброю постструктуралістською традицією, алюзійна назва виступає в ролі «колажної приклейки» до тексту. З одного боку, сигналізує про конкретний сенс, а з іншого деструктурує його, формуючи розпад смислів, відповідності знаку й позначуваного, за Ч. Моррісом, Ж. Дерріда. І тільки кілька суджень у анотації є інтерпретаційною смисловою химерою між назвою та романом: «Культовий фільм про містичного вбивцю – казочки на ніч порівняно із цим романом, де жахом сповнена буденна реальність, а не чиїсь сни». Якщо взяти за основу співвіднесення реальної дійсності та художнього вимислу, а також не читати романи Олеся Ульяненка, Ч. Буковські, Г. Міллера, М. Уельбека, П. Гійота та інших екзистенційних експресіоністів, то є підстави погодитись із запропонованою герменевтикою. Натомість, змістивши точку опори в бік літературно-мистецького дискурсу, очевидним стає розпад іманентних вербалізованих смислів. Цей факт стосується не тільки роману, але є одним із ликів сучасної доби симулякрів, про що й пише Олег Криштопа: «…світ довкола — сама крихкість і непевність…» .

Підтримати диктора дзвінкою монетою Patreon.com

УВАГА! В тексті присутня ненормативна лексика.

Усі жінки курви слухати онлайн безкоштовно

Усі жінки курви - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олег Криштопа, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Усі жінки курви", Олег Криштопа

Подібні аудіокниги до "Усі жінки курви" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олег Криштопа прослухати всі книги автора по черзі

Олег Криштопа - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олег Криштопа - Усі жінки курви відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Усі жінки курви, Виконавець: Жека Емаль, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.