Микола Гоголь - Ревізор

Ви можете слухати безкоштовно Ревізор. Виконавець: Віктор Добровольський, Жанр: Українська література, Гумор, Аудіо-вистава, П'єса, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Ревізор
01.06.2022
01:59:38
106
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Микола Гоголь - Ревізор резюме книги

Ревізор - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Віктор Добровольський,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Знаменита п'єса Миколи Гоголя, видатного письменника XIX століття, що є загальнообов'язковою для учнів середніх шкіл.

Молодого чоловіка зі знаменитої комедії Миколи Гоголя «Ревізор», який оселився в саратовському готелі, місцеві чиновники помилково приймають за ревізора і всіляко намагаються прислужитися йому. Насправді, Хлестаков - дрібний чиновник з Петербурга, який намагається жити на широку ногу, але не має для цього коштів. Всі гроші, що надсилаються йому батьком, він миттєво прогулює. А тут трапляється така оказія: чиновники самі і з задоволенням постачають його грошима. Молодий чоловік швидко оцінив ситуацію і почав свою шахрайську гру, блискуче описану Миколою Гоголем у незабутній комедії «Ревізор».

Вистава Театру імені Івана Франка. Український переклад Миколи Садовського.

Ревізор слухати онлайн безкоштовно

Ревізор - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Микола Гоголь, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Ревізор", Микола Гоголь

Подібні аудіокниги до "Ревізор" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Микола Гоголь прослухати всі книги автора по черзі

Микола Гоголь - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Микола Гоголь - Ревізор відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ревізор, Виконавець: Віктор Добровольський, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.