Євген Лір - Підземні ріки течуть

Ви можете слухати безкоштовно Підземні ріки течуть. Виконавець: Іванна Гончарук, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Підземні ріки течуть
Автор:
Виконавець: Іванна Гончарук
01.06.2022
05:03:04
51
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Євген Лір - Підземні ріки течуть резюме книги

Підземні ріки течуть - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Іванна Гончарук,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
На початку збірки «Підземні ріки течуть» автор запалює свічку у темному підвалі – і замикає читача у ньому, лишаючи сам-на-сам з безликими картонними фігурами з порцеляновими головами. У кожної з восьми фігур є своя історія, своя тінь на пожовклій від часу стіні. Навіщо літнє подружжя прямує у самісіньке серце небезпечної зони Темряви? Що ховається за личиною гротескного «ми»? Низка символів, що проходить крізь усі частини книжки, поступово перетворюється на тло для прихованої, дев’ятої історії, де поєднуються всі події, всі сенси та натяки. І тоді вам буде що сказати чорній істоті з зубастою пащею, яка чекає наприкінці шляху.

Підземні ріки течуть слухати онлайн безкоштовно

Підземні ріки течуть - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Євген Лір, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Підземні ріки течуть", Євген Лір

Подібні аудіокниги до "Підземні ріки течуть" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Євген Лір прослухати всі книги автора по черзі

Євген Лір - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Євген Лір - Підземні ріки течуть відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Підземні ріки течуть, Виконавець: Іванна Гончарук, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.