Микола Гоголь - Сорочинський ярмарок

Ви можете слухати безкоштовно Сорочинський ярмарок. Виконавець: Борис Лобода, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Сорочинський ярмарок
Виконавець: Борис Лобода
01.06.2022
01:12:22
59
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Микола Гоголь - Сорочинський ярмарок резюме книги

Сорочинський ярмарок - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Борис Лобода,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Один з найвідоміших творів Миколи Гоголя з його не менш відомого першого збірника «Вечори на хуторі біля Диканьки». Дія твору відбувається на батьківщині М. Гоголя - у селі Великі Сорочинці. У веселій історії, основаній на народних легендах і піснях, є місце і для нечистої сили, і для закоханих, і для зрадливої дружини, і для хитрого цигана.

Сорочинський ярмарок слухати онлайн безкоштовно

Сорочинський ярмарок - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Микола Гоголь, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Сорочинський ярмарок", Микола Гоголь

Подібні аудіокниги до "Сорочинський ярмарок" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Микола Гоголь прослухати всі книги автора по черзі

Микола Гоголь - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Микола Гоголь - Сорочинський ярмарок відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Сорочинський ярмарок, Виконавець: Борис Лобода, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.