Олег Коцарев - Люди в гніздах

Ви можете слухати безкоштовно Люди в гніздах. Виконавець: Дмитро Бузинський, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Люди в гніздах
Виконавець: Дмитро Бузинський
01.06.2022
05:11:36
43
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олег Коцарев - Люди в гніздах резюме книги

Люди в гніздах - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Дмитро Бузинський,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У кожній родині є історії, що незмінно переповідаються з покоління в покоління, мов складова таємничого ритуалу. Інші залишаються поза кадром і згодом майже зникають, осідаючи пилом на старих фотокартках або розпадаючись на абсурдні й незбагненні фрагменти.

«Люди в гніздах» - це своєрідна суміш перших і других, позначена легким гумором, пародією та деконструкцією. Як, зрештою, деконструйовано ледь не цілу історичну пам'ять (зокрема локальну, родинну) в нашій частині світу. До сюжету цієї книжки потрапили романтичні втечі, стрілянина на фронті та в тилу, неймовірні повороти долі - й самотнє покинуте піаніно, що журиться на вокзалі, в той час як коні з вершниками звично збігають сходами на другий поверх, а привиди давно померлих родичів стиха під'їдають яблучне варення.

Люди в гніздах слухати онлайн безкоштовно

Люди в гніздах - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олег Коцарев, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Люди в гніздах", Олег Коцарев

Подібні аудіокниги до "Люди в гніздах" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олег Коцарев прослухати всі книги автора по черзі

Олег Коцарев - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олег Коцарев - Люди в гніздах відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Люди в гніздах, Виконавець: Дмитро Бузинський, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.