Іван Кочерга - Ярослав Мудрий

Ви можете слухати безкоштовно Ярослав Мудрий. Виконавець: Костянтин Параконьєв, Жанр: Українська література, Аудіо-вистава, Драмa, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Ярослав Мудрий
01.06.2022
01:30:04
37
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Іван Кочерга - Ярослав Мудрий резюме книги

Ярослав Мудрий - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Костянтин Параконьєв,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Драматична поема. П'єса написана в 1944 році, остаточний її варіант - у 1946 році. Твір називають вершиною творчості драматурга. В основу його написання Іван Кочерга поклав історичні події XI ст. Саме в цей час князем Київської Русі був Ярослав Володимирович, якого в народі прозвали Мудрим.

Ярослав Мудрий слухати онлайн безкоштовно

Ярослав Мудрий - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Іван Кочерга, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Ярослав Мудрий", Іван Кочерга

Подібні аудіокниги до "Ярослав Мудрий" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Іван Кочерга прослухати всі книги автора по черзі

Іван Кочерга - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Іван Кочерга - Ярослав Мудрий відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ярослав Мудрий, Виконавець: Костянтин Параконьєв, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.