Валерій Шевчук - Зачинені двері нашого \"Я\"

Ви можете слухати безкоштовно Зачинені двері нашого \"Я\". Виконавець: Галина Шумська, Жанр: Українська література, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Зачинені двері нашого \"Я\"
Виконавець: Галина Шумська
01.06.2022
08:18:13
32
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Валерій Шевчук - Зачинені двері нашого \"Я\" резюме книги

Зачинені двері нашого \"Я\" - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Шумська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
...випускає з долонь отару на волю й спокійно бреде далі, вряди-годи зітхаючи. Останньою ж простує стара Ващучка із мітлою. І тут вона замітає, завзято махаючи своєю метілкою, і тут вона здіймає куряву, але це не курява, а дим, і поринає в тому димі, напіврозтоплюючись. Я знаю її призначення, своє призначення знає й вона, а воно просте: замітати за тими людьми, згрудженими в отару, сліди. І робить вона те старанно і невтомно.

Я ж маю у руках пастушу свиріль, яку вряди-годи прикладаю до вуст, тоді лине музика. Вона нагадує стародавні релігійні псальми, співати які люди розучились. Отож коли я, пастух цієї отари, граю, всі зводять голови й дивляться на свій дім, який бовваніє попереду, збудований зі срібних площин. Тоді всім їм і мені здається, що до нього стало на цаль ближче. Але і я, і вони знаємо, що це тільки марна ілюзія, бо ми добре відаємо: то мертвий дім, а все, що мертве, — те не для життя.

Зачинені двері нашого \"Я\" слухати онлайн безкоштовно

Зачинені двері нашого \"Я\" - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Валерій Шевчук, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Зачинені двері нашого \"Я\"", Валерій Шевчук

Подібні аудіокниги до "Зачинені двері нашого \"Я\"" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Валерій Шевчук прослухати всі книги автора по черзі

Валерій Шевчук - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Валерій Шевчук - Зачинені двері нашого \"Я\" відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Зачинені двері нашого \"Я\", Виконавець: Галина Шумська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.