Богдан Коломійчук - Моцарт із Лемберга

Ви можете слухати безкоштовно Моцарт із Лемберга. Виконавець: Дмитро Бузинський, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Моцарт із Лемберга
Виконавець: Дмитро Бузинський
01.06.2022
07:12:37
82
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Богдан Коломійчук - Моцарт із Лемберга резюме книги

Моцарт із Лемберга - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Дмитро Бузинський,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Дія роману відбувається у першій половині XIX століття у Відні, Галичині та Баварії. Головний герой - молодший син геніального композитора Вольфганга Амадея Моцарта, Франц Ксавер. Попри успадкований талант, Франц не досяг батькової слави, але життя його було сповнене пристрасті, інтриг та пригод. А доля - тісно пов’язана зі Львовом, тодішнім Лембергом.

У творі гармонійно поєднуються жанри історичного, пригодницького та любовного романів, а динамічний сюжет тримає читача від першої до останньої сторінки.

Моцарт із Лемберга слухати онлайн безкоштовно

Моцарт із Лемберга - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Богдан Коломійчук, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Моцарт із Лемберга", Богдан Коломійчук

Подібні аудіокниги до "Моцарт із Лемберга" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Богдан Коломійчук прослухати всі книги автора по черзі

Богдан Коломійчук - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Богдан Коломійчук - Моцарт із Лемберга відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Моцарт із Лемберга, Виконавець: Дмитро Бузинський, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.