Любов Сердунич - Осіння казка

Ви можете слухати безкоштовно Осіння казка. Виконавець: Андрій Пістун, Жанр: Українська література, Дитяча література, Казка, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Осіння казка
Виконавець: Андрій Пістун
01.06.2022
00:13:37
59
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Любов Сердунич - Осіння казка резюме книги

Осіння казка - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Андрій Пістун,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Любов Андріївна Сердунич - українська поетеса, просвітниця, фольклористка, письменниця, журналістка, сценаристка, громадська діячка, волонтерка, радіоведуча, краєзнавиця. Має безліч нагород, одна з них «ЗОЛОТА ВІДЗНАКА» Фундації «Українська Наука і Освіта, Інк.» (США) «за довголітній особистий вклад у розвиток української освіти та державності у цілому, за плекання української мови та дбання про наступні покоління Українців у власній державі».

Головними героями «Осінньої казки» є матуся Осінь, та її троє синів-місяців. Казка знайомить дітей з порами року й назвами братів-місяців, що мають йти один за одним, по порядку. Знайомить зі змінами у природі, що відбуваються з їхнім приходом, розповідає про обов'язки кожного місяця у віршованій формі.

Ютуб канал Андрія Пістуна

Осіння казка слухати онлайн безкоштовно

Осіння казка - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Любов Сердунич, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Осіння казка", Любов Сердунич

Подібні аудіокниги до "Осіння казка" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Любов Сердунич прослухати всі книги автора по черзі

Любов Сердунич - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Любов Сердунич - Осіння казка відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Осіння казка, Виконавець: Андрій Пістун, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.