Григорій Косинка - Фавст

Ви можете слухати безкоштовно Фавст. Виконавець: Олена Провотар, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Фавст
Виконавець: Олена Провотар
01.06.2022
00:29:34
31
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Григорій Косинка - Фавст резюме книги

Фавст - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олена Провотар,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Григорій Косинка брав участь у громадянській війні, три місяці був ув’язненим, саме тюремні спогади відображені в новелі «Фавст». Твір дуже довго не друкували, бо події у творі, відбуваються у в’язниці перших пореволюційних часів.

У творі розкрито трагічну долю подільського селянина Прокопа Конюшини, який загинув у муравйовсько-більшовицьких застінках, але залишив незнищенну віру в щасливе майбутнє українського народу, витерпів нелюдські муки, але не став зрадником. Григорій Косинка уславлює бунтарство проти насильства з боку влади, прагнення до незалежності України не тільки інтелігенції, а й простих селян, возвеличення честі та гідності кожного українця.

Фавст слухати онлайн безкоштовно

Фавст - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Григорій Косинка, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Фавст", Григорій Косинка

Подібні аудіокниги до "Фавст" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Григорій Косинка прослухати всі книги автора по черзі

Григорій Косинка - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Григорій Косинка - Фавст відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Фавст, Виконавець: Олена Провотар, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.