Галина Марчук - Три любові

Ви можете слухати безкоштовно Три любові. Виконавець: Таїсія Дружинович, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Три любові
Виконавець: Таїсія Дружинович
01.06.2022
03:55:11
54
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Галина Марчук - Три любові резюме книги

Три любові - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Таїсія Дружинович,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Книга "Три долі" Галини Марчук, до якої увійшли повісті "Три любові", "Запах холодної м’яти", "Провина" та оповідання "Коли ангел торжествував", "Я ще повернуся", "Один день з життя вчительки Ганни Федорівни", про реальних людей, про красу і глибоку мудрість простих українців, про людські долі, часом трагічні, але водночас красиві й дивовижні.

Повість "Три любові" - це не просто три історії кохання, це - три життя однієї людини, три етапи, три символічні рубежі. Уже перші рядки повісті огортають читача атмосферою всепоглинаючої щасливої любові, але із полиновим присмаком.
Всі книги серії «Три долі»:1. Три любові
2. Запах холодної м'яти
3. Провина
4. Коли ангел торжествував
5. Я ще повернуся
6. Один день з життя вчительки Ганни Федорівни

Три любові слухати онлайн безкоштовно

Три любові - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Галина Марчук, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Три любові", Галина Марчук

Подібні аудіокниги до "Три любові" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Галина Марчук прослухати всі книги автора по черзі

Галина Марчук - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Галина Марчук - Три любові відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Три любові, Виконавець: Таїсія Дружинович, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.