Анатолій Свидницький - Люборацькі

Ви можете слухати безкоштовно Люборацькі. Виконавець: Олександр Ролдугін, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Люборацькі
Виконавець: Олександр Ролдугін
01.06.2022
08:56:18
60
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Анатолій Свидницький - Люборацькі резюме книги

Люборацькі - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олександр Ролдугін,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Роман-хроніка українського письменника Анатолія Свидницького. Написаний у 1861-1862 роках, роман побачив світ лише 1886 року, тобто через чверть століття. Іван Франко писав: «Анатолій Свидницький, може, і сам не здогадувався, що написав твір, який надовго залишиться однією з найкращих оздоб української літератури».

Це роман про руйнування та загибель сім'ї. Однак, про центральну, справді основну проблему, що лежить на поверхні, порушену Свидницьким, досі майже не говорили.
Це проблема денаціоналізації, яка веде до деградації особистості. Найретельніше вона простежується на двох основних сюжетних лініях, на долі двох дітей Люборацьких - Антося і Масі. Цю сімейну хроніку можна назвати «романом-виховання».

Кінець твору вражаючий і засвідчує, що Люборацькі - високий зразок роману, із найліпших в українській літературі, бо написаний кров'ю серця «одним із тих Антосів, котрі мусили жити в чорному світі з сірою підкладкою і намагалися палити в ньому ясний вогонь у якому і згоряли задля любові і свободи».

Люборацькі слухати онлайн безкоштовно

Люборацькі - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Анатолій Свидницький, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Люборацькі", Анатолій Свидницький

Подібні аудіокниги до "Люборацькі" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Анатолій Свидницький прослухати всі книги автора по черзі

Анатолій Свидницький - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Анатолій Свидницький - Люборацькі відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Люборацькі, Виконавець: Олександр Ролдугін, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.