Вадим Карпенко - Пригоди Марка та Харка

Ви можете слухати безкоштовно Пригоди Марка та Харка. Виконавець: Василь Довжик, Жанр: Українська література, Гумор, Дитяча література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Пригоди Марка та Харка
Виконавець: Василь Довжик
01.06.2022
06:58:46
41
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Вадим Карпенко - Пригоди Марка та Харка резюме книги

Пригоди Марка та Харка - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Василь Довжик,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Весела книга пригод Марка та Харка, хоч і творилася на основі історичного матеріалу, проте більше стосується сучасності. Адже людські взаємини з перебігом століть і тисячоліть по суті своїй залишаються незмінними... Автор, за натурою пародист, від самого початку характеризував цей роман, створений на основі коміксу "Марко Пиріг, запорожець", як роман-жарт. Це - не що інше, як дружній шарж на нас з вами у найширшому розумінні. Сміх та хороший настрій гарантовані. До цього видання увійшли дві книги пригод козаків-побратимів: «Марко та Харко» («Як Пиріг став Пирогом», «Як Пиріг став козаком»)

Для дітей від 9 років.
Всі книги серії «Пригоди Марка та Харка»:1,2. Як Пиріг став Пирогом, Як Пиріг став козаком
3. Перші синці

Пригоди Марка та Харка слухати онлайн безкоштовно

Пригоди Марка та Харка - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Вадим Карпенко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Пригоди Марка та Харка", Вадим Карпенко

Подібні аудіокниги до "Пригоди Марка та Харка" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Вадим Карпенко прослухати всі книги автора по черзі

Вадим Карпенко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Вадим Карпенко - Пригоди Марка та Харка відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Пригоди Марка та Харка, Виконавець: Василь Довжик, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.