Григорій Квітка-Основ'яненко - Козир-дівка

Ви можете слухати безкоштовно Козир-дівка. Виконавець: Світлана Горлова, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Козир-дівка
Виконавець: Світлана Горлова
01.06.2022
02:42:18
34
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Григорій Квітка-Основ'яненко - Козир-дівка резюме книги

Козир-дівка - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Світлана Горлова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Соціально-побутова повість, в основу якої лягли безпосередні життєві спостереження письменника. Працюючи совісним суддею, Квітка зустрічався з численними фактами бюрократизму, хабарництва, зневаги до простих людей. З листування письменника видно, що у своїх творах він використовував матеріали, спостереження, пов'язані з діяльністю в суді.

У цій повісті, автор змальовує образ сильної, сміливої і вольової дівчини Ївги, що переборює всі несправедливості влади.

Козир-дівка слухати онлайн безкоштовно

Козир-дівка - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Григорій Квітка-Основ'яненко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Козир-дівка", Григорій Квітка-Основ'яненко

Подібні аудіокниги до "Козир-дівка" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Григорій Квітка-Основ'яненко прослухати всі книги автора по черзі

Григорій Квітка-Основ'яненко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Григорій Квітка-Основ'яненко - Козир-дівка відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Козир-дівка, Виконавець: Світлана Горлова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.