Валентин Чемерис - Ольвія

Ви можете слухати безкоштовно Ольвія. Виконавець: Зоя Кваснюк, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Ольвія
Виконавець: Зоя Кваснюк
01.06.2022
24:04:53
60
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Валентин Чемерис - Ольвія резюме книги

Ольвія - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Зоя Кваснюк,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Що важливіше: доля народів, події, з яких потім твориться Історія, або ж доля однієї людини, її почуття та думки? Минають тисячоліття, а певної, однозначної відповіді нема, і навряд чи коли ця відповідь буде…

Так і в романі відомого українського письменника Валентина Чемериса «Ольвія» йдеться про конкретну і важливу історичну подію - війну між скіфами та могутнім перським військом царя Дарія, що відбувалася наприкінці VI століття до нашої ери. А на тлі цієї війни розгортається історія короткого і трагічного життя юної гречанки Ольвії, яка заради союзу зі скіфами іде заміж за скіфського царя Тапура.

Ольвія слухати онлайн безкоштовно

Ольвія - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Валентин Чемерис, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Ольвія", Валентин Чемерис

Подібні аудіокниги до "Ольвія" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Валентин Чемерис прослухати всі книги автора по черзі

Валентин Чемерис - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Валентин Чемерис - Ольвія відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Ольвія, Виконавець: Зоя Кваснюк, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.