Марина Гримич - Юра

Ви можете слухати безкоштовно Юра. Виконавець: Юрій Король, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Юра
Виконавець: Юрій Король
01.06.2022
09:59:24
56
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Марина Гримич - Юра резюме книги

Юра - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Юрій Король,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Роман Марини Гримич «Юра» є сіквелом, тобто незалежним продовженням роману «Клавка» (2019), який став національним бестселером і найкращою книгою Форуму видавців 2019 року у жанрі прози. Марина Гримич - авторка більш як 20 різножанрових романів, член Національної спілки письменників України та Українського ПЕН.

Київ, 1968 рік, кінець «відлиги». Юра - студент-фізик, успішний комсомольський ватажок, перспективний науковець-початківець - потрапляє в лещата непростих обставин і в пекло власних сумнівів: йому потрібно зробити моральний вибір, а він відчуває, що не готовий до цього. Адже його життя є своєрідним буфером поміж двома світами, - з одного боку, світом «золотої молоді», дітей секретарів ЦК КПУ, ЦК ЛКСМУ, КДБ, а з іншого, - світом його мами Клавки, яка є однією з тих безіменних і негероїчних представників української інтелігенції, що тримають на своїх плечах могутній тил для шістдесятництва.

Юра слухати онлайн безкоштовно

Юра - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Марина Гримич, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Юра", Марина Гримич

Подібні аудіокниги до "Юра" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Марина Гримич прослухати всі книги автора по черзі

Марина Гримич - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Марина Гримич - Юра відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Юра, Виконавець: Юрій Король, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.