Рей Бредбері - 451° за Фаренгейтом

Ви можете слухати безкоштовно 451° за Фаренгейтом. Виконавець: Олексій Богданович, Жанр: Зарубіжна література, Аудіо-вистава, Роман, Антиутопія, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига 451° за Фаренгейтом
Виконавець: Олексій Богданович
01.06.2022
00:59:54
71
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Рей Бредбері - 451° за Фаренгейтом резюме книги

451° за Фаренгейтом - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олексій Богданович,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«451° за Фаренгейтом» - роман-антиутопія американського письменника Рея Бредбері в жанрі наукової фантастики, вперше опублікований у 1953 році.

«Є злочини жахливіші, ніж спалювати книжки. Наприклад - не читати їх.»

У романі зображено нове, майбутнє споживацьке суспільство, де панує тоталітаризм і майже повний контроль над суспільством. Керівництво держави намагається підпорядкувати собі навіть думки людей: книги заборонено, незаконним вважають читання і переховування будь-якої літератури, за дотриманням порядку мають слідкувати пожежники.
Пожежники не гасять вогонь, вони його розпалюють. Пожежники - опора режиму, запорука того, що люди не читатимуть книжок, адже книжки примушують думати і самостійно аналізувати. Владі легше керувати натовпом, якщо зробити темп життя швидшим, придумувати нові спортивні ігри, розвивати в людях почуття «стадності», автоматизму. Більше швидких машин, кольорових телепрограм, більше шуму, галасу. Будь-яке інакомислення чи самостійна думка робить особу небезпечною для режиму та потенційною мішенню карної пожежної команди.
Також, Ви можете прослухати повну версію роману, у виконанні В.Кошелєва «451° за Фаренгейтом»

451° за Фаренгейтом слухати онлайн безкоштовно

451° за Фаренгейтом - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Рей Бредбері, виконавець

Подібні аудіокнижки до "451° за Фаренгейтом", Рей Бредбері

Подібні аудіокниги до "451° за Фаренгейтом" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Рей Бредбері прослухати всі книги автора по черзі

Рей Бредбері - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Рей Бредбері - 451° за Фаренгейтом відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу 451° за Фаренгейтом, Виконавець: Олексій Богданович, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.