Олена Чепілка - Світлячок

Ви можете слухати безкоштовно Світлячок. Виконавець: професійні диктори та вихованці дикторської студії, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Дитяча література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олена Чепілка - Світлячок резюме книги

Світлячок - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: професійні диктори та вихованці дикторської студії,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
На маленькому лісовому ставочку вирує життя. Комашки й жучки, які густо заселили береги ставка та ліс, що підступав до нього, живуть своїм життям, никають землею, повзають і літають. І серед них - маленький світлячок, який тільки починає своє знайомство з цим світом, ставком і його мешканцями. І відразу ж він стикається із безліччю небезпек, які підстерігають усюди. Але є ті, хто приходить на допомогу. Світлячок і сам завжди готовий допомогти, інакше не можна, адже він - Світлячок, він повинен світити вночі, щоб ніхто не заблукав у пітьмі й не загинув.
Для дітей дошкільного й молодшого шкільного віку. Зміст:01. Світлячок
02. Дивовижний ліхтарик
03. Що таке гордість
04. Бути дорослим
05. Мурашка
06. У павутинні
07. У мишачій нірці
08. Старий жук
09. Бути щасливим
10. Сирота
11. Люди
12. Кішка
13. Лісник
14. Додому
15. Друзі
16. Подружка
17. Осінь

Світлячок слухати онлайн безкоштовно

Світлячок - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олена Чепілка, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Світлячок", Олена Чепілка

Подібні аудіокниги до "Світлячок" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олена Чепілка прослухати всі книги автора по черзі

Олена Чепілка - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олена Чепілка - Світлячок відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Світлячок, Виконавець: професійні диктори та вихованці дикторської студії, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.