Юрій Винничук - Вікна застиглого часу

Ви можете слухати безкоштовно Вікна застиглого часу. Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Вікна застиглого часу
01.06.2022
03:59:56
40
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Юрій Винничук - Вікна застиглого часу резюме книги

Вікна застиглого часу - опис та короткий зміст аудіокниги. , слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Це магічний реалізм по-українськи, замішаний на легендах, фольклорі, романтиці спогадів, приправлений справжнім балаком, яким вміє писати лише Юрій Винничук. Легка і барвиста українська мова плюс використання етнічної галицької моделі спілкування – ось рецепт авторського стилю по-винничуківськи.

Події в ній розгортаються у невеликому Станіславі другої половини минулого століття, коли автор був ще дитиною. Люди, які живуть у цьому невеликому містечку, добре знають одне одного, і кожен з них має свою історію. От тільки не завжди зрозуміло, де в цих історіях зникає реальність і з’являється фантастика, де дійсність перетікає в казку. Світ уяви єднає правду і вигадку, однак все складне і незрозуміле автор витлумачує по-дитячому просто, бо всі учасники цих історій йому дуже добре знайомі, і немає нічого дивного в тому, що відьми та чарівниці – це звичайні сусідки.

Вікна застиглого часу слухати онлайн безкоштовно

Вікна застиглого часу - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Юрій Винничук, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Вікна застиглого часу", Юрій Винничук

Подібні аудіокниги до "Вікна застиглого часу" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Юрій Винничук прослухати всі книги автора по черзі

Юрій Винничук - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Юрій Винничук - Вікна застиглого часу відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Вікна застиглого часу, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.