Борис Комар - Векша

Ви можете слухати безкоштовно Векша. Виконавець: Василь Манько, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Дитяча література, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Векша
Автор:
Виконавець: Василь Манько
01.06.2022
07:57:23
63
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Борис Комар - Векша резюме книги

Векша - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Василь Манько,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Повість класика української літератури для дітей Бориса Комара «Векша» занурить вас, мешканців ХХІ століття, в часи Київської Русі. Проте вона близька і сьогоденню, бо оповідає про патріотизм, свободу та незламність духу, що є актуальним у всі часи. Головного героя Векшу назвали саме так через кмітливість, витривалість та спритність, адже векша - це білка. На вас чекають поневіряння юнака на чужині, втеча з полону, а також багато героїчних вчинків, серед яких - попередження князя Ігоря про підлі наміри печенігів. Ця повість посилить ваш інтерес до історії України, зокрема до періоду існування Київської Русі, а також надасть пригодницького запалу й оптимізму.

Векша слухати онлайн безкоштовно

Векша - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Борис Комар, виконавець

Борис Комар прослухати всі книги автора по черзі

Борис Комар - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Борис Комар - Векша відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Векша, Виконавець: Василь Манько, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.