Ярослав Мельник - Телефонуй мені, говори зі мною

Ви можете слухати безкоштовно Телефонуй мені, говори зі мною. Виконавець: Олексій Богданович, Жанр: Українська література, Аудіо-вистава, Сучасна проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Телефонуй мені, говори зі мною
Виконавець: Олексій Богданович
01.06.2022
00:28:48
82
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ярослав Мельник - Телефонуй мені, говори зі мною резюме книги

Телефонуй мені, говори зі мною - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Олексій Богданович,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Ярослава Мельника, людину химерної долі, закордонна критика називає містиком і неосимволістом. У книзі прози цього українського письменника, який мешкає між Литвою і Францією, читач зіткнеться з гіпнотичним зсувом знайомої нам щоденної реальності, завдяки якому стає можливим духовне звільнення й вихід — через катарсис — в іншу, "паралельну" реальність. Будинок, у якому зникають кімнати; кіносеанс, якому немає кінця; батько, який говорить із сином невідомо звідки Інтелектуальна насиченість сюрреалістичної прози Я. Мельника дозволяє вийти на відображення архетипів Батька, Бога, Матері, Вітчизни. Прикметні риси повістей та оповідань Ярослава Мельника напружений сюжет, тонкість психологічного аналізу та рідкісна в наш час "класична" завершеність форми.

Телефонуй мені, говори зі мною слухати онлайн безкоштовно

Телефонуй мені, говори зі мною - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ярослав Мельник, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Телефонуй мені, говори зі мною", Ярослав Мельник

Подібні аудіокниги до "Телефонуй мені, говори зі мною" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ярослав Мельник прослухати всі книги автора по черзі

Ярослав Мельник - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ярослав Мельник - Телефонуй мені, говори зі мною відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Телефонуй мені, говори зі мною, Виконавець: Олексій Богданович, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.