Ольга Купріян - Щоденник Лоли

Ви можете слухати безкоштовно Щоденник Лоли. Виконавець: Тетяна Періжок, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Щоденник Лоли
Виконавець: Тетяна Періжок
01.06.2022
05:17:36
300
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ольга Купріян - Щоденник Лоли резюме книги

Щоденник Лоли - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Тетяна Періжок,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Щоденник Лоли - книжка-приквел української письменниці Ольги Купріян.

«Щоденник Лоли» - це особистий щоденник Лоліти Гавриленко (Лоли), однієї з головних героїнь серіалу #Школа. Книжка розповість передісторію першого сезону серіалу. Через які випробування пройшла Лола на шляху до своє популярності? Чим переймається 15-річна дівчина, втративши коханого й опинившись через нього у дуже складній ситуації? Чому відома блогерка так не любить школу? Книжка розкриває проблематику, з якою стикаються старші школярі, проговорює низку важливих тем, допомагаючи читачеві знайти вихід з аналогічних ситуацій.

Щоденник Лоли слухати онлайн безкоштовно

Щоденник Лоли - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ольга Купріян, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Щоденник Лоли", Ольга Купріян

Подібні аудіокниги до "Щоденник Лоли" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ольга Купріян прослухати всі книги автора по черзі

Ольга Купріян - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ольга Купріян - Щоденник Лоли відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Щоденник Лоли, Виконавець: Тетяна Періжок, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.