Улас Самчук - На білому коні

Ви можете слухати безкоштовно На білому коні. Виконавець: Ігор Мурашко, Жанр: Українська література, Інше, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига На білому коні
Автор:
Виконавець: Ігор Мурашко
01.06.2022
14:35:54
49
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Улас Самчук - На білому коні резюме книги

На білому коні - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ігор Мурашко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«На білому коні» написаний автором у зрілому віці, що дало йому змогу розставити акценти і виявити те, що було найважливішим. Разом з іншими епохальними образами У. Самчук створює неповторний образ історичної батьківщини довоєнного періоду, людей, які жили «радянським життям». Розповідає про зустрічі з визначними особистостями української культури: поетами Оленою Телігою, Олегом Ольжичем, Євгеном Маланюком, кінорежисером і скульптором Іваном Кавалерідзе, письменником Віктором Петровим (Домонтовичем), актрисою Тетяною Праховою, Степаном Скрипником (єпископом Мстиславом), отаманом Тарасом Бульбою-Боровцем.

На білому коні слухати онлайн безкоштовно

На білому коні - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Улас Самчук, виконавець

Подібні аудіокнижки до "На білому коні", Улас Самчук

Подібні аудіокниги до "На білому коні" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Улас Самчук прослухати всі книги автора по черзі

Улас Самчук - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Улас Самчук - На білому коні відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу На білому коні, Виконавець: Ігор Мурашко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.