Спиридон Добровольський - Карасунський Кут

Ви можете слухати безкоштовно Карасунський Кут. Виконавець: Микола Козій, Жанр: Українська література, Історична проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Карасунський Кут
Виконавець: Микола Козій
01.06.2022
12:01:12
38
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Спиридон Добровольський - Карасунський Кут резюме книги

Карасунський Кут - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Микола Козій,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Роман розкриває одну з найцікавіших сторінок історії нашого народу — переселення славного Чорноморського козацтва на Кубань. Події, що їх зображено в творі, припадають на останні роки вісімнадцятого століття.
Письменник відтворює процес класової диференціації в курінних селищах, великі соціальні протиріччя між старшинами-хуторянами та простими козаками. Значне місце в романі відведено змалюванню походу козацького корпусу у складі російської армії проти персів, заколоту учасників цієї кампанії і жорстокої розправи над ними царського уряду та кошової адміністрації.

У книзі «Карасунський Кут» діють конкретні історичні особи, бойові козацькі ватажки Алтін Головатий, Харко Чепіга та ін.

Карасунський Кут слухати онлайн безкоштовно

Карасунський Кут - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Спиридон Добровольський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Карасунський Кут", Спиридон Добровольський

Подібні аудіокниги до "Карасунський Кут" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Спиридон Добровольський прослухати всі книги автора по черзі

Спиридон Добровольський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Спиридон Добровольський - Карасунський Кут відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Карасунський Кут, Виконавець: Микола Козій, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.