Ірина Борисюк - Голос

Ви можете слухати безкоштовно Голос. Виконавець: Римма Зюбіна, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Аудіо-вистава, Драмa, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Голос
Виконавець: Римма Зюбіна
01.06.2022
00:27:44
43
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ірина Борисюк - Голос резюме книги

Голос - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Римма Зюбіна,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Аудіоп’єса, що піднімає одвічні й сучасні проблеми, в чудовій озвучці. Атмосферна й жива, у виконанні неймовірного Андрія Середи, Рими Зюбіної та Олі Горбач, вона точно справить на Тебе, дорогий слухачу, незабутнє враження.

Можна довго говорити про ті питання, що мимохіть постають філософськими дилемами під час прослуховування. Однак все ж центральним є пошуки вирішення одвічного питання «що таке кохання»… і відповідь автор дає цілком просту й зрозумілу. Головній героїні - як і більшості жінок - для щирого почуття потрібно було так мало, та водночас надто багато, аби це здогадався зробити для неї наречений. Зате з легкістю правильний шлях до серця Марти/Марго зміг знайти Голос…

П’єса "Голос", перемогла у британсько-українському конкурсі "Радіодрама UA/UK".

Голос слухати онлайн безкоштовно

Голос - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ірина Борисюк, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Голос", Ірина Борисюк

Подібні аудіокниги до "Голос" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ірина Борисюк прослухати всі книги автора по черзі

Ірина Борисюк - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ірина Борисюк - Голос відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Голос, Виконавець: Римма Зюбіна, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.