Ганна Чубач - Пані Киця

Ви можете слухати безкоштовно Пані Киця. Виконавець: Ганна Чубач, Жанр: Українська література, Дитяча література, Казка, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Пані Киця
Автор:
Виконавець: Ганна Чубач
01.06.2022
00:23:32
47
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Ганна Чубач - Пані Киця резюме книги

Пані Киця - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ганна Чубач,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Маємо тут не зовсім казку. Тобто, казка-то вона казка, але музична і в віршах. А це означає, що слухати її – вдвічі цікавіше, ніж зазвичай. Взагалі, вона слухається, майже як пісня – хоч і довга, але не нудна. Бо тут всередині однієї довгої казки сховано ще десяток невеличких, і кожну з них можна слухати окремо. Крім того, головні герої – двоє кошенят, Бім та Бом, і можна не сумніватися, що маленьким слухачам ці нові товариші прийдуться до вподоби. Тим більше, що вони такі різні, майже протилежні, але, як і майже всі діти, вони обидва – бешкетники, і зовсім не проти щось утнути. Особливо, поки мати чимось зайнята і за ними не слідкує. Тому мені й здається, що малечі буде цікаво слідкувати за їхніми пригодами. А коли вже так, то зверну увагу дорослих на те, що тут зібрані не просто балачки. Є тут і абетка, і рахування, і гра в рими, і ще дещо. Іншими словами, можна б і спробувати.

Пані Киця слухати онлайн безкоштовно

Пані Киця - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Ганна Чубач, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Пані Киця", Ганна Чубач

Подібні аудіокниги до "Пані Киця" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Ганна Чубач прослухати всі книги автора по черзі

Ганна Чубач - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Ганна Чубач - Пані Киця відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Пані Киця, Виконавець: Ганна Чубач, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.