Олесь Бердник - Пiтьма вогнища не розпалює

Ви можете слухати безкоштовно Пiтьма вогнища не розпалює. Виконавець: Галина Шумська, Жанр: Українська література, Фантастика, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Пiтьма вогнища не розпалює
Виконавець: Галина Шумська
01.06.2022
16:43:59
48
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олесь Бердник - Пiтьма вогнища не розпалює резюме книги

Пiтьма вогнища не розпалює - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Шумська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Новий науково-фантастичний роман відомого письменника-фантаста — гостросюжетна оповідь про найболючіші проблеми нашого віку — охоплює минуле, сучасне й прийдешнє Землі. Розмова про космоісторичну естафету віків, про сенс буття та долю цивілізації ведеться від імені автора, в книзі використано автобіографічний матеріал. Масштаби сюжетної панорами: епоха трипільської культура, період формування Січі Запорозької (часи Байди), XX вік з аналізом феномена Гітлера й Сталіна, XXI вік з футурологічними колізіями, що чекатимуть на наших онуків.

Пiтьма вогнища не розпалює слухати онлайн безкоштовно

Пiтьма вогнища не розпалює - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олесь Бердник, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Пiтьма вогнища не розпалює", Олесь Бердник

Подібні аудіокниги до "Пiтьма вогнища не розпалює" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олесь Бердник прослухати всі книги автора по черзі

Олесь Бердник - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олесь Бердник - Пiтьма вогнища не розпалює відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Пiтьма вогнища не розпалює, Виконавець: Галина Шумська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.