Тетяна Белімова - Яйце-райце, або Мільйон на мрію (Авторські читання)

Ви можете слухати безкоштовно Яйце-райце, або Мільйон на мрію (Авторські читання). Виконавець: Тетяна Белімова, Жанр: Українська література, Пригоди, Сучасна проза, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Яйце-райце, або Мільйон на мрію (Авторські читання)
Виконавець: Тетяна Белімова
01.06.2022
03:19:09
40
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тетяна Белімова - Яйце-райце, або Мільйон на мрію (Авторські читання) резюме книги

Яйце-райце, або Мільйон на мрію (Авторські читання) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Тетяна Белімова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Це пригодницький роман про історію загадкового діаманту "Бо Сансі". Гонитва за коштовним каменем складе на певний час сенс життя головних персонажів, бо вони й жили, власне, очікуванням чогось подібного.

"Перед нами літературне явище, яке достатньо поширене на Заході, наприклад, у США, роман-шоу, роман-гра, де власне канвою літературного твору стає театралізоване дійство грандіозного масштабу. Зразками для наслідування в цьому піджанрі пригодницьких творів можна вважати романи "Переслідуваний" Стівена Кінга та "Голодні ігри" Сюзанни Коллінз", - пише у своїй передмові до книжки Віктор Розживін.

Роман складається із невеличких розділів, кожен з яких названо українським прислів’ям. Загальна кількість розділів роману – 44.

Яйце-райце, або Мільйон на мрію (Авторські читання) слухати онлайн безкоштовно

Яйце-райце, або Мільйон на мрію (Авторські читання) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тетяна Белімова, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Яйце-райце, або Мільйон на мрію (Авторські читання)", Тетяна Белімова

Подібні аудіокниги до "Яйце-райце, або Мільйон на мрію (Авторські читання)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тетяна Белімова прослухати всі книги автора по черзі

Тетяна Белімова - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тетяна Белімова - Яйце-райце, або Мільйон на мрію (Авторські читання) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Яйце-райце, або Мільйон на мрію (Авторські читання), Виконавець: Тетяна Белімова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.