Олелько Островський - Руйнування Чортомлицької Січі (1709)

Ви можете слухати безкоштовно Руйнування Чортомлицької Січі (1709). Виконавець: Галина Довгозвяга, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Руйнування Чортомлицької Січі (1709)
Виконавець: Галина Довгозвяга
01.06.2022
01:58:20
29
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Олелько Островський - Руйнування Чортомлицької Січі (1709) резюме книги

Руйнування Чортомлицької Січі (1709) - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Довгозвяга,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Олександр Павлович Островський та Островський Олелько - український актор, режисер, письменник, драматург і громадсько-політичний діяч. Жертва Червоного терору.

Як письменник Олелько Островський заявив про себе 1906 року на сторінках «Громадської думки» і «Ради». Його твори передруковували по всій Україні. Відчувається вплив Б.Грінченка, О.Кониського. Створювалися оповідання О.Островського на широкому географічному просторі від Кубані (Армавір) і Тифлісу (Грузія) до Чернівців і Львова. Зазначено Стрий, Львів, Золотоношу, Катеринослав, Полтаву, Київ, Харків. У більшості цих міст вони і друкувалися чи передруковувалися.

Відомий письменник і літературознавець Борис Антоненко-Давидович вважав Олелька Островського навіть талановитішим, хоча і менш популярним, аніж відомий співець Козаччини Адріан Кащенко. Частина творів Островського була втрачена, збереглося 28 творів - нарисів, казок, оповідань, повістей і драм, написаних ним у різний час.

Вашій увазі історичне оповідання «Руйнування Чортомлицької Січі (1709)»

Руйнування Чортомлицької Січі (1709) слухати онлайн безкоштовно

Руйнування Чортомлицької Січі (1709) - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Олелько Островський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Руйнування Чортомлицької Січі (1709)", Олелько Островський

Подібні аудіокниги до "Руйнування Чортомлицької Січі (1709)" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Олелько Островський прослухати всі книги автора по черзі

Олелько Островський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Олелько Островський - Руйнування Чортомлицької Січі (1709) відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Руйнування Чортомлицької Січі (1709), Виконавець: Галина Довгозвяга, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.