Галина Гордасевич - Степан Бандера: людина і міф

Ви можете слухати безкоштовно Степан Бандера: людина і міф. Виконавець: Ігор Мурашко, Жанр: Українська література, Біографія, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Степан Бандера: людина і міф
Виконавець: Ігор Мурашко
01.06.2022
08:35:28
121
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Галина Гордасевич - Степан Бандера: людина і міф резюме книги

Степан Бандера: людина і міф - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Ігор Мурашко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
При написанні цієї книги авторка розраховувала на читача з Наддніпрянщини, який або нічого не знав про Організацію Українських Націоналістів та її провідників: Євгена Коновальця, Андрія Мельника і Степана Бандеру - або, навіть, гірше того, має абсолютно викривлене поняття про цих людей і тогочасні події.
Нам дається розповідь про тяжкий тернистий шлях людини, непохитної у переконаннях і боротьбі, вірної нації і Організації до останнього подиху. Тому дуже важливо, що, читаючи цю книгу, ми бачимо ту національну атмосферу, у якій виховувався і формувався Степан Бандера. Тут, власне, і Греко-Католицька церква, і «Пласт», а згодом - ОУН. Стає зрозумілим, чому люди в Організації були саме такі, яким був Степан (а їх було тисячі й тисячі), а не інакші. Письменниця Галина Гордасевич показує, на яких ідейно-моральних засадах виховувались молоді націоналісти, що утворили покоління, яким гордиться нація.

У додатках наведено документи з колишніх архівів гітлерівського райху, які професор Володимир Косик, українець із Парижа, опублікував у книжці «Націонал-соціялістська Німеччина й Україна».

Степан Бандера: людина і міф слухати онлайн безкоштовно

Степан Бандера: людина і міф - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Галина Гордасевич, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Степан Бандера: людина і міф", Галина Гордасевич

Подібні аудіокниги до "Степан Бандера: людина і міф" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Галина Гордасевич прослухати всі книги автора по черзі

Галина Гордасевич - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Галина Гордасевич - Степан Бандера: людина і міф відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Степан Бандера: людина і міф, Виконавець: Ігор Мурашко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.