Лариса Крушельницька - Рубали ліс... Спогади галичанки

Ви можете слухати безкоштовно Рубали ліс... Спогади галичанки. Виконавець: Василь Манько, Жанр: Українська література, Біографія, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Рубали ліс... Спогади галичанки
Виконавець: Василь Манько
01.06.2022
20:07:20
66
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Лариса Крушельницька - Рубали ліс... Спогади галичанки резюме книги

Рубали ліс... Спогади галичанки - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Василь Манько,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Лариса Іванівна Крушельницька – видатна жінка, Почесний директор Львівської національної наукової бібліотеки України імені В. Стефаника, доктор історичних наук, професор, відомий вчений-археолог, бібліотекознавець, громадська діячка та публіцистка.
Лариса Крушельницька очолювала археологічну комісію Наукового товариства імені Шевченка, була членом наукового товариства «Український історик» (США), членом Львівської організації ЮНЕСКО. Авторка низки наукових монографій, публіцистичних та мемуарних творів, статей, есе.
За книгу «Рубали ліс… (Спогади галичанки)» (2001 р.) Лариса Іванівна нагороджена першою премією Фонду Воляників-Швабінських Літературного фонду Фундації Українського Вільного Університету, та Міжнародною літературно-мистецькою премією імені Олени Теліги.

У книзі долею двох родин, Крушельницьких і Левицьких, показано драму і трагедію галицької інтелігенції у ХХ столітті. Поза тим, спогади сповнені оптимізмом і вірою в потенційні можливості людини, в її інтелектуальну силу і моральні засади. Також подано літературні портрети сучасників автора, її есе і нариси, опубліковані в різні часи і в різних виданнях.

Рубали ліс... Спогади галичанки слухати онлайн безкоштовно

Рубали ліс... Спогади галичанки - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Лариса Крушельницька, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Рубали ліс... Спогади галичанки", Лариса Крушельницька

Подібні аудіокниги до "Рубали ліс... Спогади галичанки" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Лариса Крушельницька прослухати всі книги автора по черзі

Лариса Крушельницька - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Лариса Крушельницька - Рубали ліс... Спогади галичанки відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Рубали ліс... Спогади галичанки, Виконавець: Василь Манько, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.