Валерія Врублевська - Соломія Крушельницька

Ви можете слухати безкоштовно Соломія Крушельницька. Виконавець: Галина Довгозвягa, Жанр: Українська література, Біографія, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Соломія Крушельницька
Виконавець: Галина Довгозвягa
01.06.2022
15:07:21
61
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Валерія Врублевська - Соломія Крушельницька резюме книги

Соломія Крушельницька - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Довгозвягa,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Серед відомих жінок, які дав українській народ світовій культурі, важливе місце належить Соломії Крушельницькій. У романі-біографії письменниця висвітлює життя і творчий шлях всесвітньо відомої співачки. У романі відтворено повнокровний образ визначної артистки, показано високу красу її життя, глибинність душі, вроджений хист та безупинне самовдосконалення, а також громадянську позицію Соломії Крушельницької.

Соломія Крушельницька слухати онлайн безкоштовно

Соломія Крушельницька - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Валерія Врублевська, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Соломія Крушельницька", Валерія Врублевська

Подібні аудіокниги до "Соломія Крушельницька" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Валерія Врублевська прослухати всі книги автора по черзі

Валерія Врублевська - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Валерія Врублевська - Соломія Крушельницька відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Соломія Крушельницька, Виконавець: Галина Довгозвягa, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.