Василь Шкляр - Троща

Ви можете слухати безкоштовно Троща. Виконавець: Василь Манько, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Троща
Виконавець: Василь Манько
01.06.2022
15:02:30
196
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Василь Шкляр - Троща резюме книги

Троща - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Василь Манько,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
«Троща» - роман про УПА українського письменника Василя Шкляра - «батька українського бестселера».
Про перемогу людини над обставинами і над собою. Сам автор каже, що книга написана для того, аби показати світові, що українці не змирилися з режимом, і продовжують боротьбу, як і раніше.

Для головного героя, вояка УПА, війна вже минула, проте боротьба не забулася. Та раптом він бачить на цвинтарі недавню могилу свого бойового товариша, і спогади наринають на нього з новою силою. «Свої» і «чужі», дружба та розбрат, кохання і зрада, помилування й помста, свобода й неволя… Перед його очима знов розгортаються бої та тривають допити, постають обличчя різних людей, та ніяк не з’являється личина зрадника…

Троща слухати онлайн безкоштовно

Троща - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Василь Шкляр, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Троща", Василь Шкляр

Подібні аудіокниги до "Троща" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Василь Шкляр прослухати всі книги автора по черзі

Василь Шкляр - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Василь Шкляр - Троща відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Троща, Виконавець: Василь Манько, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.