Андрій Чайковський - Козацька помста

Ви можете слухати безкоштовно Козацька помста. Виконавець: Галина Довгозвяга, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, Історична проза, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Козацька помста
Виконавець: Галина Довгозвяга
01.06.2022
02:47:05
97
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Андрій Чайковський - Козацька помста резюме книги

Козацька помста - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Довгозвяга,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У повісті „Козацька помста" змальоване нестерпно важке життя закріпаченого українського селянства під гнітом польської шляхти в другій половині 17 - початку 18 століття. На очах головного героя, Карпа Кожуха, знущаються і вбивають його батьків. Єдиний спротив такому свавіллю чинила Запорізька Січ. Чи вдасться головному героєві, вихованому змалечку козаками в Січі, помститися кривдникам?!

Андрій Чайковський - видатний український письменник, автор багатьох історичних романів та повістей, серед яких значне місце займають пригодницькі повісті про козаків.

Козацька помста слухати онлайн безкоштовно

Козацька помста - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Андрій Чайковський, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Козацька помста", Андрій Чайковський

Подібні аудіокниги до "Козацька помста" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Андрій Чайковський прослухати всі книги автора по черзі

Андрій Чайковський - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Андрій Чайковський - Козацька помста відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Козацька помста, Виконавець: Галина Довгозвяга, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.