Володимир Сосюра - Третя рота

Ви можете слухати безкоштовно Третя рота. Виконавець: Галина Шумська, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Третя рота
Виконавець: Галина Шумська
01.06.2022
12:16:07
52
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Володимир Сосюра - Третя рота резюме книги

Третя рота - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Галина Шумська,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Цей автобіографічний роман цікавий дуже небагатьма речами, але все ж. "Третя рота" - назва рідного села українського письменника Володимира Сосюри, який у творі переживає наново усі етапи свого дитинства-юності-молодості. Роман повен страхітливих описів дуже злиденного життя родини на Донеччині, самонадіяних описів незчисленних кохань, прославлення власної "незаурядной" зовнішності, на яку дівчата, за словами письменника, реагували тільки з сентиментальним стогонами непритомності та бажання. Роман був би майже еротичним, якби життя - а здебільшого історія - не затягнули Сосюру до виру революції. Але й тут молодий поет знаходив собі розваги, цілуючи одночасно п'ятьох санітарок, серед яких одна завжди "віддавалась" через свій жаль до нього. Частина революції і війни - найнудніша і найнезрозуміліша оповідь. А цікавинка починається вже з періоду вступу Володимира Сосюри до письменницьких лав. Посміятися над буденністю життя і колоритністю характерів улюблених літературних геніїв - заради цього варто подолати половину цього твору.

Третя рота слухати онлайн безкоштовно

Третя рота - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Володимир Сосюра, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Третя рота", Володимир Сосюра

Подібні аудіокниги до "Третя рота" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Володимир Сосюра прослухати всі книги автора по черзі

Володимир Сосюра - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Володимир Сосюра - Третя рота відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Третя рота, Виконавець: Галина Шумська, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.