Раїса Іванченко - Гнів Перуна

Ви можете слухати безкоштовно Гнів Перуна. Виконавець: Світлана Горлова, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Гнів Перуна
Виконавець: Світлана Горлова
01.06.2022
25:20:27
34
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Раїса Іванченко - Гнів Перуна резюме книги

Гнів Перуна - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Світлана Горлова,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У романі відомої української письменниці відтворено історичне минуле "матері городів руських" - Києва. У центрі стоїть образ автора "Повісті временних літ" Нестора, який в ту жорстоку епоху все своє життя присвятив благородній справі утвердження духовності, могутньої сили слова, боротьбі за міцне єднання давньоруських земель, всього східнослов'янського світу. Ніби крізь призму сприймання Нестора показані постаті багатьох державних і громадських діячів Київської Русі і країн, що її оточували, а так само й ряд колоритних представників широких народних мас, які мужньо відстоювали честь роду, племені, держави.

Гнів Перуна слухати онлайн безкоштовно

Гнів Перуна - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Раїса Іванченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Гнів Перуна", Раїса Іванченко

Подібні аудіокниги до "Гнів Перуна" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Раїса Іванченко прослухати всі книги автора по черзі

Раїса Іванченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Раїса Іванченко - Гнів Перуна відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Гнів Перуна, Виконавець: Світлана Горлова, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.