Тамара Горіха Зерня - Доця

Ви можете слухати безкоштовно Доця. Виконавець: Римма Зюбіна, Жанр: Українська література, Роман, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Доця
Виконавець: Римма Зюбіна
01.06.2022
09:14:39
669
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тамара Горіха Зерня - Доця резюме книги

Доця - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Римма Зюбіна,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
Ця книга про любов. У ній немає жодного слова на "лю...", але вона про любов. Про магію, не лубочну, розтиражовану з екранів телевізора, а справжню, від роду і кореня, коли пірнаєш з головою у Прадавній Океан і виринаєш звідти з рибиною в зубах. І ще про відвагу. Про безумовну відвагу знайти своє, впізнати його, впертися руками і ногами і нікому не віддати. Свій дім, свою батьківщину, своє серце, своє право ходити з високо піднятою головою. Події роману розгортаються навесні-влітку чотирнадцятого року у Донецьку. Донбас - це точка обнуління, місце сили, де прозвучали найважливіші запитання. І тільки там заховані потрібні відповіді. Та де все починалося, там все і завершиться, коли історія пройде чергове коло, і вічний змій Уроборос знову вкусить себе за хвіст. Саме тут героїня втратила родину, дім, роботу, ілюзії - і саме тут зібрала уламки життя заново, віднайшла новий смисл і нову опору. Крок за кроком читач спостерігає процес трансформації, переродження гречкосія у воїна. Ця книга назавжди змінила того, хто її написав, і змінить кожного, хто її прочитає. Бо війна - це коли ти їси землю. І що важливіше, коли годуєш землею.

«Доця» - дебютний роман української письменниці Тамари Горіха Зерня, виданий 2019 року видавництвом «Білка». Роман «Доця» був відзначений премією Книга року BBC за 2019 рік. Події в книзі відбуваються 2014 року під час російсько-української війни на сході України. Планується екранізація роману.

Доця слухати онлайн безкоштовно

Доця - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тамара Горіха Зерня, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Доця", Тамара Горіха Зерня

Подібні аудіокниги до "Доця" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тамара Горіха Зерня прослухати всі книги автора по черзі

Тамара Горіха Зерня - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тамара Горіха Зерня - Доця відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Доця, Виконавець: Римма Зюбіна, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.