Тарас Шевченко - Княгиня

Ви можете слухати безкоштовно Княгиня. Виконавець: Петро Бойко, Жанр: Українська література, Повісті й оповідання, . Ви також можете прослухати повну версію (повний текст) онлайн без реєстрації та СМС на сайті Audiobook-mp3.com/uk або прочитати короткий зміст, передмову, опис та прочитати відгуки (коментарі) про аудіокнигу.
Аудіокнига Княгиня
Виконавець: Петро Бойко
01.06.2022
01:34:28
51
Встановити таймер
Таймер сну Після цього читання припиниться
0 годин
20 хвилин
Активувати таймер
Закрити

Тарас Шевченко - Княгиня резюме книги

Княгиня - опис та короткий зміст аудіокниги. Виконавець: Петро Бойко,, слухати безкоштовно онлайн на сайті цифрової бібліотеки Audiobook-mp3.com/uk
У 1847 році за участь у Кирило-Мефодієвському товаристві Шевченка було засуджено на заслання.
Впродовж 1850-1857 років Тарас Шевченко відбував заслання у віддаленому куточку Російської Імперії на півострові Мангишлак на східному узбережжі Каспійського моря у Новопетровському укріпленні, де митець служив простим солдатом.

З майже 20 новел і повістей, написаних у цей період, до нас дійшло тільки 9.

Повість "Княгиня" - одна з перших повістей Тараса Шевченка, написана російською мовою у 1853 році.
Опублікувати твір Тараса Григоровича вдалося лише у 1884 році, вже після смерті її автора, українською мовою - у 1889 році (у перекладі О. Я. Кониського).

Хоча ця робота має за основу однойменну поему («Княжна», 1847), її вважають «новим оригінальним твором». В ній провідною є тема деградації панської сім'ї, а також мотиви одруження соціально нерівних партнерів, розгульне життя князя та жіноцтво у двох іпостасях жінки-матері.

Повість автор присвятив своєму другові, громадському діячеві, журналісту і видавцю Броніславу Францовичу Залеському. Повість, як зазначає сам Шевченко, є значною мірою біографічною, містить яскраво виражені антикріпосницькі мотиви.

Княгиня слухати онлайн безкоштовно

Княгиня - слухати аудіокнигу онлайн безкоштовно, автор Тарас Шевченко, виконавець

Подібні аудіокнижки до "Княгиня", Тарас Шевченко

Подібні аудіокниги до "Княгиня" слухати онлайн безкоштовно повні версії.

Тарас Шевченко прослухати всі книги автора по черзі

Тарас Шевченко - всі книги автору в одному місці, щоб прослухати по черзі повні версії на сайті онлайн-аудіотеки Audiobook-mp3.

Тарас Шевченко - Княгиня відгуків

Відгуки слухачів про аудіокнигу Княгиня, Виконавець: Петро Бойко, Читайте коментарі та думки людей про аудіокнигу
    No results found.